<

Хірурги ТМО Володимира видалили пацієнтці частину шлунку через маленькі проколи

18:11 | 13.11.2023 / Володимир / , /
Перегляди
2430
/ 1 коментар

Володимирські хірурги видалили пацієнтці частину шлунку через маленькі проколи передньої черевної стінки. Лапароскопічна резекція шлунка, здавалося б нереальне оперативне втручання, але зараз це роблять у Володимирі.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці медзакладу.

До КП “Володимирське ТМО” звернулась 20-річна пацієнтка зі скаргами на надлишкову вагу. При зрості 165 сатриметрів вага сягала 140 кілограмів, індекс маси тіла – 52. Після консультацій ендокринологом, нутриціологом та хірургом був встановлений діагноз Морбідне ожиріння ІІІ ст. аліментарно-конституційного генезу.

Морбідне ожиріння – це ожиріння третього ступеня, коли значення індексу маси тіла становить >40 кг/м2, яке становить загрозу для життя людини.

Хірурги Володимирського ТМО виконали пацієнтці лапароскопічну Sleeve-резекцію шлунка (тобто видалення частини шлунка для зменшення його об’єму через декілька проколів черевної стінки).

На 3-тю добу пацієнтка була виписана в задовільному стані зі стаціонару.

Лапароскопічна Sleeve-резекція шлунка – це перевірений і дієвий метод боротьби з зайвою вагою. На сьогоднішній день Sleeve резекція шлунка – це відносно нова популярна операція, при якій хірургічним шляхом видаляється значна частина шлунка. У результаті пацієнт не в змозі більше приймати їжу в колишніх об’ємах і насичення приходить значно швидше. Операція є дуже ефективним і швидким методом для зниження ваги.

Sleeve-резекція шлунка підходить людям з ІМТ (індекс маси тіла) від 30 і вище, але так само залежить і від супутніх хвороб, саме тому її проводять за показами спеціалістів.
один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

22 Квітня, Понеділок
21 Квітня, Неділя