<

Фестиваль традиційної національної культури «Коровай-сузір’я» відбувся у Володимирі-Волинському

Цей запис опубліковано більш як рік тому
21:34 | 4.10.2020 / Володимир / , /
Перегляди
147
/ Коментарі відсутні

4-го жовтня у Володимирі-Волинському стартував тринадцятий фестиваль традиційної національної культури «Українське коровай-сузір’я». Цьогоріч у зв’язку з карантинними обмеженнями, захід проводили з обмеженою кількістю відвідувачів у районному будинку культури, також транслювали онлайн у соцмережах.

На огляд публіки виставили традиційні короваї від восьми коровайниць із Володимир-Волинського району.

Діяли виставка вишитих рушників від місцевих майстринь сестер Галини та Світлани Махонюків, традиційних рушників із сіл 4-х ОТГ району, подушок і снопів.

Майстринь-коровайниць урочисто нагородили грамотами та квітами на сцені. У залі фойє грали фольклорні колективи району, працював етнографічний майданчик, виступали троїсті музики.

Представили і експонати давнього традиційного українського вишитого одягу та дитячі вироби декоративно-прикладного мистецтва.

До свята підготували виставку дитячих малюнків “Намалюй свій коровай” нагородили 15 переможців у трьох вікових категоріях із Зимнівської, Оваднівської, Зарічанської та Устилузької ОТГ.

“Над організацією фестивалю трудились не тільки працівники культури, а й освітяни району. В карантинних умовах в кожній громаді знімали документальний фільм, який і буде транслюватися. Він про звичаї та обряди Володимир-Волинського краю, а ще – там коровайниці відкривають свої секрети”, – розповіла Алла Мельник, заступник голови Володимир-Волинської РДА.

Свято завершили поділом короваю. Для фестивалю підготували і фотозони для батьків і дітей.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 Червня, П’ятниця
13 Червня, Четвер