<

Епоха відійшла у вічність: сотні людей прийшли попрощатися із колишнім мером Володимира Петром Саганюком

Цей запис опубліковано більш як рік тому
15:40 | 7.08.2022 / Володимир / , , /
Перегляди
17990
/ 1 коментар

7-го серпня в останню путь провели багаторічного керівника Володимира Петра Саганюка. Попрощатися із колишнім мером прийшли сотні людей, труна «потопала» у квітах.

Нагадаємо, серце Петра Даниловича раптово перестало битися 6-го серпня у дорозі, в своєму авто.

Петро Саганюк керував Володимиром понад 20 років, з 1998-го по 2020-ий, люди висловлювали йому довіру чотири рази підряд. Пішов з посади після виборів у 2020. Про нього відгукуються, як про мудрого, інколи суворого, але завжди справедливого керівника, людину на своєму місці. Для багатьох він був наставником, порадником, учителем.

Прощання відбулося у Володимирському Свято-Успенському кафедральному соборі. В останню путь Петра Даниловича провели рідні, близькі, друзі, колеги, духівництво, багато мешканців та осіб з інших сіл і міст. Труна «потопала» у квітах, які несли люди, щоб віддати останню шану багаторічному керівнику Володимира.

Поховали колишнього мера на кладовищі у рідному селі Сусваль (колишнє Жовтневе), звідки він родом. Поки кортеж виїжджав із собору, у Володимирі тимчасово перекрили рух на вулиці Устилузькій, Данила Галицького.

Інтернет-видання “БУГ” висловлює щирі співчуття рідним та близьким Петра Даниловича Саганюка
один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

28 Травня, Вівторок