<

Депутати Локачинської селищної ради підтримали заборону УПЦ МП

Цей запис опубліковано більш як рік тому
12:36 | 28.04.2022 / Володимир / /
Перегляди
872
/ коментарі 3

27-го квітня депутати Локачинської селищної ради звернулися до священнослужителів та парафіян УПЦ МП, аби ті переходили до ПЦУ.

Священнослужителі, ті, хто є прикладом для людей, проповідують любов один до одного, мають показати приклад іншим і об’єднатися в єдине ціле за мир, справжню віру та перемогу України над рашистським злом, повідомили на сайті Локачинської громади.

«У сьогоднішні важкі дні ми бачимо, як об’єднуються люди, церкви різних конфесій, партії,різні об’єднання для того, щоб працювати на благо перемоги України.

Задля цього об’єднання можна вибирати будь-який варіант служіння Господу, в будь-якій релігійній громаді, будь-якої підпорядкованості, окрім служіння в структурі РПЦ та її філіях і автокефаліях.

В нашій державі є визнана всім цивілізованим світом Православна Церква України, яка служить своєму народу і двері її відкриті для усіх бажаючих та яка є єдиною канонічною правонаступницею Київської митрополії серед православних церков України», – йдеться у зверненні.
коментарів: 3
  1. То ж насправді, що чекають, брешуть кацапські підлизні своєму заблудшому
    стаду і продовжують своє очікування…Прихвостні кацапські , де ваша совість ви ж читаєте Святе Боже Слово…Навчаєте прихожан, де та любов, кому злужите…ЗРАДНИКИ ПРОКЛЯТІ І

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 Квітня, Четвер