АНКЕТА: головний муніципал Володимира-Волинського грає футбол, співає в караоке та поки що не має дівчини
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG_0345-1024x661.jpg)
Гостем рубрики “АНКЕТА” став головний муніципал Володимира-Волинського Андрій Книш.
Головний муніципал розповів чи доводилося складати протоколи на друзів, назвав найвищу суму штрафу. Також говорити про захоплення Андрія Книша, серед яких дізналися, що полюбляє співати в караоке та грає футбол.
Правила рубрики незмінні: відповідати швидко і тільки правду. Запитання респонденти чують вперше під час запису. Зупинити запис та подумати над відповідю респондент немає права, про що повідомляємо на початку.