Водолази перевірили водойми Волині перед купальним сезоном
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/original-4437342748750357146686038537316825441410461n.jpg)
У Волинській області області триває підготовка до літнього сезону відпочинку на воді.
Уже зараз співробітники ДСНС обстежують водойми та прибережні зони, перевіряють дена акваторій, – повідомляють у ГУ ДСНС України у Волинській області.
17-го травня працівники водолазно-рятувального відділення обстежували акваторії біля с. Романів та біля санаторію “Пролісок” у с. Грем’яче Луцького району.
Водолази вилучили з водойм чимало сміття, що може бути небезпечним для відпочивальників: уламки скла, пластику, каміння, арматуру тощо.