Водій за кермом авто зніс бетонну зупинку в Горохові
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/95225.jpg)
Днями близько 15-ї години у Горохові 49-річний житель Цегова за кермом автомобіля вщент зніс бетонну зупинку громадського транспорту на вулиці Берестецькій.
На щастя, в момент зіткнення людей там не було. Особливо не постраждав і винуватець інциденту, який відмовився від госпіталізації, – пише Волинь.
Повідомляють, що керманич перебував у стані алкогольного сп’яніння. Внаслідок ДТП його автомобіль зазнав значних механічних ушкоджень.
На порушника складено адміністративні протоколи, що передбачають покарання за керування транспортним засобом у нетверезому стані й порушення правил дорожнього руху. Тривають слідчі дії.