<

Відомий хірург Ростислав Валіхновський щомісяця безкоштовно оперуватиме у Ковелі

09:13 | 14.04.2026 / Новини / , , / Коментарі відсутні

Заслужений лікар України Ростислав Валіхновський регулярно працюватиме у Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання, де надаватиме безкоштовну хірургічну допомогу військовим і цивільним, які постраждали через війну.

Про це медик повідомив під час прямого ефіру на фейсбук-сторінці Ковельського МТМО, пише ВСН.

Він зазначив, що між ним і закладом налагоджена ефективна співпраця, та висловив вдячність генеральному директору Валентину Вітру за організацію роботи, професійну команду і сильний кадровий склад. За словами лікаря, у медоб’єднанні вже надають широкий спектр хірургічної допомоги. Сам він має 27 років досвіду у хірургії та підкреслив, що цей регіон є для нього рідним. Також додав, що його батько, Любомир Валіхновський, понад 50 років очолює хірургічне відділення в Турійській лікарні.

Ростислав Валіхновський повідомив, що відтепер до Ковеля регулярно приїжджатиме і його команда з Києва.

Він уточнив, що планує щомісячні візити, під час яких проводитиме операції з реконструктивної хірургії. Йдеться про лікування пацієнтів із вродженими та набутими дефектами, передусім військових. За його словами, такі втручання охоплюють різні частини тіла – від голови й шиї до кінцівок і тулуба, включають відновлення нервів, судин, пересадку шкіри та складні реконструктивні операції.

Медик наголосив, що сучасні хірургічні методики дозволяють якісно та в стислі терміни відновлювати функції й зовнішній вигляд тіла пацієнтів.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 Квітня, Вівторок
13 Квітня, Понеділок