<

Від травня на українців чекає низка змін: що буде з тарифами, виплатами та субсидіями

Цей запис опубліковано більш як рік тому
05:38 | 3.05.2023 / Новини / , /
Перегляди
952
/ Коментарі відсутні

У Нацкомісії з енергокомунпослуг офіційно заявили: ціна на електроенергію до кінця травня не зміниться. Утім, це лише відкладена зміна тарифів, яка прямо пов’язана з витратами на відновлення інфраструктури після ракетних атак.

Про це пише ТСН

Нагадаємо, що обговорювалося підняття цін для населення вдвічі: з нинішніх 1 гривні 44 копійок за кіловат-годину – до 2 гривень 80 копійок. Тарифи на газ і воду теж залишаться поки що незмінними.

Виплати до 5-го травня учасникам бойових дій, членам сімей загиблих військових, особам з інвалідністю внаслідок війни і жертвам нацистських переслідувань очікувати не варто. Це погана новина. Але є і добра: ця одноразова допомога таки буде. Правда, вже в серпні – до Дня Незалежності.

І ще одна травнева зміна, яка вплине на багато гаманців. Субсидії. В неопалювальний сезон вони зменшаться. А дехто втратить їх узагалі. Насамперед це торкнеться тих, чиї комунальні рахунки поміщаються у 20% доходу. Також без субсидій залишаться ті люди, які мають борги за компослуги або придбали собі щось дороге – вартістю від 50-ти тисяч гривень. Для інших субсидії будуть перераховувати автоматично.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 Червня, П’ятниця
13 Червня, Четвер