<

Від морозу до +29°С: травень на Волині відзначився температурним рекордом та нестачею опадів

14:02 | 2.06.2026 / Новини / , / Коментарі відсутні

Травень 2026 року на Волині запам’ятався температурними контрастами та дефіцитом опадів. На початку місяця синоптики зафіксували рекордно низьку температуру для цієї дати, а вже за кілька днів повітря прогрілося майже до +30°C.

Про це повідомили на сторінці обласного центру з гідрометеорології у фейсбуці.

За даними спостережень метеостанцій, середньомісячна температура в травні в регіоні склала +15,2°С, що нижче кліматичної норми на 0,9°С.

У травні зафіксували один температурний рекорд мінімальної температури повітря. Найхолодніше було 1-го травня, коли мінімальна температура повітря знижувалась до 1-3°С морозу. Найтепліше було 6-го травня, коли максимальна температура становила 28-29°С тепла.

Загалом упродовж місяця у Волинській області випало від 11 до 43 мм опадів, а це 17-63% місячної норми у травні.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 Червня, Вівторок