<

Від 5 до 10 років: в Україні хочуть скоротити термін дії водійських посвідчень

Цей запис опубліковано більш як рік тому
11:46 | 1.10.2022 / Новини / /
Перегляди
453
/ Коментарі відсутні

Уряд хоче скоротити строк дії водійських посвідчень. Пропонується встановити строк дії посвідчень водія від 5 до 10 років в залежності від категорії транспортного засобу (наразі 30 років).

Кабінет Міністрів схвалив законопроєкт «Про внесення змін до Закону України «Про дорожній рух» щодо імплементації законодавства», яким пропонується суттєво скоротити строк дії водійських посвідчень. Відповідне рішення урядовці схвалили напередодні, пише Авто24.

За словами представника Верховної Ради у Кабінеті Міністрів Тараса Мельничука, законопроектом пропонується запровадити єдине типове посвідчення водія, що «відповідає європейським вимогам».

Також передбачено посилення дії принципу поступового доступу до керування транспортними засобами відповідних категорій. Встановлення строку дії посвідчень водія від 5 до 10 років залежить від категорій транспортних засобів.

Проєктом також передбачається визначення основних вимог для допущення осіб до керування транспортними засобами тощо.

Наразі згідно з положенням про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами, посвідчення водія, видане особі вперше, дійсне протягом двох років з дня його видачі з обмеженим правом керування транспортним засобом. Постійне посвідчення водія відповідної категорії дійсне протягом 30 років з дати його видачі.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

29 Травня, Середа