<

Верховна Рада підвищила розмір своїх іменних стипендій для студентів

Цей запис опубліковано більш як рік тому
09:21 | 18.12.2021 / Новини / , /
Перегляди
95
/ Коментарі відсутні

Верховна Рада України 17-го грудня підвищила розмір своїх іменних стипендій для студентів.

За Постанову про внесення змін до своєї постанови “Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів” щодо зміни розміру іменних стипендій парламенту та уточнення окремих термінів (№6413) проголосували 318 народних депутатів, – інформує ТСН.

Документом передбачається заснувати для здобувачів фахової передвищої та вищої освіти, які виявили особливі успіхи в навчанні, дослідницькій та науковій роботі, 500 іменних академічних стипендій Верховної Ради України, зокрема: 175 стипендій – здобувачам фахової передвищої освіти; 325 стипендій – здобувачам вищої освіти.

Встановлюються такі розміри стипендій: для студентів закладів фахової передвищої освіти, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень “молодший спеціаліст”, освітньо-професійний ступінь “фаховий молодший бакалавр”, освітні ступені “молодший бакалавр” та “бакалавр”, – 3 тис. 320 гривень на місяць (раніше у відповідній категорії – 2 тис. 130 грн); для студентів закладів вищої освіти, наукових установ, які здобувають освітні ступені “молодший бакалавр”, “бакалавр” або “магістр”, – 4 тис. 400 гривень на місяць (раніше – 2 тис. 720 грн).

Крім того, встановлюється, що стипендії призначаються згідно з наказами керівників центральних органів виконавчої влади, в межах квот, встановлених Міністерством освіти і науки України для закладів фахової передвищої та вищої освіти, щорічно від 1 вересня на один навчальний рік за результатами літнього семестрового контролю попереднього навчального року і виплачуються за рахунок коштів, передбачених у загальному фонді державного бюджету для виплати академічних стипендій.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Червня, Неділя
15 Червня, Субота