<

Вдома чекають аж п’ятеро коханих жінок: у теробороні Волині служить боєць з позивним «Четвертий»

17:33 | 29.02.2024 / Новини / /
Перегляди
665
/ Коментарі відсутні

Пан Віктор служить у 100-ій окремій бригаді тероборони на посаді водія-електрика роти зв’язку з першого дня широкомасштабного вторгнення.

Вранці 24-го лютого 2022 року він добровольцем прийшов до військкомату, розповідають на фейсбук-сторінці бригади.

“Подивився на своїх маленьких зірочок-онучок – Богданку і Вероніку – і зрозумів, що просто мушу стати на захист їхнього щасливого майбутнього, – розповідає Віктор Олексійович, – Тим більше, що військовий досвід мав: у 1989-1991 роках відслужив «строчку» в Новосибірську – також був зв’язківцем”.

У перші ж тижні «великої війни» до бійця «приклеївся» досить незвичний позивний – «Четвертий». І пов’язаний він з доволі курйозним випадком….

Віктора Олексійовича викликали полагодити якусь техніку в штабі. А якраз перед ним туди зайшли командир бригади, начальник штабу і заступник комбрига (три перших особи в бригаді). Тож вартовий не втримався і «видав»: – О – «четвертий» прийшов!

“До речі, не всі знають, але на Волині на «Четвертого» чекають з Перемогою відразу п’ять коханих жінок! – Рахуйте самі: любляча дружина Оксана Несторівна, доньки Ірина та Катерина, а також уже згадувані онучки – п’ятирічна Богданка і семирічна Вероніка!” – йдеться у дописі.

А ще за своїм господарем неабияк сумує вірний пес Бакс – 20-річний представник породи волинських двортер’єрів.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 Квітня, Субота