<

Вдома чекає велика родина: у теробороні Волині служить боєць з позивним «Барсік» 

20:40 | 4.03.2024 / Новини / /
Перегляди
934
/ Коментарі відсутні

Солдат Микола на псевдо «Барсік» – водій першого стрілецького відділення третього стрілецького взводу другої стрілецької роти Камінь-Каширського батальйону 100 обр.

Історію бійця розповідають на сторінці бригади у фейсбуці.

У 2015-2017 роках чоловік служив «строчку» у спецпідрозділі НГУ «Барс» – звідтіля й цікавий позивний.

Вже 25-го лютого 2022 року «Барсік» був у строю Волинської бригади тероборони.

«Ну, а як можна було інакше? – На Україну підло напали – треба було захищати свою сім’ю, свою родину, свою державу», – скромно каже Микола.

Вже майже рік «Барсік» разом з побратимами успішно виконує бойові завдання на сході України. Зокрема, він брав безпосередню участь у відбитті одного з наймасштабніших штурмів позицій Камінь-Каширського батальйону, який мав місце 25-27 грудня 2023 року. Провівши потужну артпідготовку, сотні орків за підтримки десятків одиниць бронетехніки посунули вперед… – У підсумку ж мусіли ганебно відступити, втративши 14 одиниць бронетехніки, понад 60 осіб вбитими і понад 180 – пораненими.

За виявлену мужність Миколу нагороджено відзнакою Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест» та відзнакою командира 100 обр «За оборону рідного краю».

На рідній Волині на свого «Барсіка» чекає з Перемогою велика родина: тато Микола Іванович, мама Галина Володимирівна, три сестри (Людмила, Оксана та Іванна), кохана дружина Аліна, а ще – найбільша татусева втіха, чотирирічна донечка Діана та трирічний синочок Матвій.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Липня, Четвер