<

В уряді пропонують прикрити нульове розмитнення авто

Цей запис опубліковано більш як рік тому
15:10 | 31.05.2022 / Новини / , /
Перегляди
1610
/ коментарі 3

Кабінет міністрів пропонує повернути мита на ввезені в Україну авто для власного користування.

У пояснювальній записці до законопроєкту йдеться, що без сплати митних платежів оформлюють автомобілі преміум класу вартістю понад 1 млн грн, пише Економічна правда.

В уряді заявляють, що в умовах воєнного стану, коли всі доходи мають бути консолідовані для боротьби з агресором, запровадження пільг на імпорт товарів, що не є товарами першої необхідності і водночас є бюджетоформуючими, має бути переоцінено та переглянуто.

Законопроєктом пропонується відновити оподаткування, яке було скасовано:

  • для товарів, що ввозяться платниками єдиного податку першої, другої та третьої групи;
  • для підприємств, що не сплачують ввізне мито;
  • для транспортних засобів, що ввозяться громадянами.

Підкреслюється, що у результаті дії звільнення від оподаткування ввізним митом, акцизним податком і ПДВ до бюджету не надійшло 13 млрд грн; ввезено більше 119 тис автомобілів, непоодинокі випадки ввезення авто преміумкласу.

Водночас пропонується звільнити від сплати збору до Пенсійного фонду легкові автомобілі, оснащені виключно електричними двигунами (одним чи декількома).
коментарів: 3
  1. Ще трохи почекайте ,бо в Європі цього металобрухту ще забагато -то допоможемо їм його позбутись .Цікаво ,хто підняв рейтинг на цій оборудці ,Зеленський чи Шмигаль?

  2. ще трохи і не буде чесний люд знати куди той єврометалобрухт з України спихати

  3. Шановні, вам все не так. Якщо люди замовляють авто з Європи, то Зеленський має відповідати за якість б.в автівок? Якщо наш чесний люд достатньо впертий, щоб купувати дешеві та старі автівки, то ніхто це не виправить. Все тільки на своїх помилках або звинувачувати у власних помилках інших

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 Червня, П’ятниця
13 Червня, Четвер