<

В уряді Австрії підтвердили, що арештують путіна в разі його приїзду

Цей запис опубліковано більш як рік тому
07:10 | 12.04.2023 / Новини / , /
Перегляди
69
/ 1 коментар

Міністерка у справах ЄС та конституції в уряді Австрії Кароліна Едтштадлер підтвердила, що президента рф володимира путіна заарештують в разі його візиту до країни.

Про це вона заявила в інтерв`ю Tagesspiegel, повідомляє Європейська правда.

За словами Едтштадлер, оголошення і видача міжнародного ордера на арешт Міжнародним кримінальним судом означає, що якби путін “ступив на австрійську землю, то мав би бути заарештований”.

“Австрія виконуватиме свої зобов’язання згідно з міжнародним і кримінальним правом”, – додала вона.

Раніше у МЗС Австрії заявили, що виконуватимуть свої зобов’язання як учасники Римського статуту й заарештують та видадуть Путіна Міжнародному кримінальному суду, якщо він вирішить приїхати до країни.

17-го березня Палата досудового провадження Міжнародного кримінального суду видала ордери на арешт президента росії владіміра путіна та Марії Львової-Бєлової, яка є уповноваженою президента рф з прав дитини.

Державний секретар США Ентоні Блінкен вважає, що європейські держави-підписанти Римського статуту повинні виконати ордер на арешт путіна й видати його Міжнародному кримінальному суду. Водночас в Угорщині, яка є підписантом договору, сказали, що цього не робитимуть.
один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

29 Травня, Середа