<

В Укрзалізниці планують запустити потяги швидкістю до 350 км/год

Цей запис опубліковано більш як рік тому
01:48 | 19.01.2021 / Новини / , /
Перегляди
6
/ коментарі 2

«Укрзалізниця» має проєкт руху потягів зі швидкістю до 350 км/год зі столиці до найбільших міст України, наразі його обговорюють та шукають інвесторів.

Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці, – передає Економічна правда.

За словами голови правління “Укрзалізниці” Володимира Жмака, в УЗ є проєкт швидкісного сполучення за напрямками з Києва до Львову, Харкова та Одеси, який наразі знаходиться на етапі обговорення.  

“Для цього нам потрібні інвестиції, самі ми цей проєкт не подолаємо, тому потрібен інвестор, який зацікавлений у концесійному підході”, – розповів Жмак. Він зазначив, що вже є зацікавлені учасники.

Жмак додав, що єдиний шлях залучити необхідні фінансові інвестиції для проєкту – це концесія, і перш за все йдеться про концесію вокзалів.

“Наразі ми говоримо про 7 вокзалів, можливо, ще приєднається Львів”, – зауважив Володимир Жмак. Їх хочуть облаштувати “за європейським зразком”.

“Для пасажирів і для Укрзалізниці на вокзалі потрібна колія, зала очікування і два офіси для продажу квитків. Все інше буде торговим центром. Ми хочемо зробити вокзали за європейським зразком, коли до 60% відвідувачів вокзалів не є пасажирами, а приходять туди, як у торговий центр”, – резюмував Володимир Жмак.
коментарів: 2
  1. А что, есть подвижной состав и, самое главное, железнодорожные пути под такую скорость?! Имеющиеся пути в плачевном состоянии. Из-за этого скорость на некоторых участках ограничена до 40км/час. Подвижному составу …десятилетий. Имеющееся сил и желания сберечь нет, а тут … Новая версия гиперлупа?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Лютого, Неділя
24 Лютого, Субота