<

В Україні створили інтерактивну мапу ймовірних місць зникнення військових

Цей запис опубліковано більш як рік тому
05:19 | 24.05.2023 / Новини / , /
Перегляди
184
/ Коментарі відсутні

Офіс уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин створив інтерактивну мапу, на якій зазначені ймовірні місця зникнення українських бійців.

Про це повідомляють в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими, передає Українська правда.Життя.

Аби розширити дані про можливі місця зникнення військових, у Штабі закликають до співпраці, зокрема, їхніх родичів.

«Всю інформацію про ймовірне місце зникнення чи останнє відоме місце знаходження військовослужбовця, якою володіють родичі зниклих безвісти, варто передавати до Офісу Уповноваженого», – додають у відомстві.

При цьому у Координаційному штабі зауважили, що через бойові дії не завжди є можливість забрати тіла загиблих бійців. Відповідні заходи пошукові групи проводять після визволення й розмінування території.

Як пояснили «УП.Життя» в Координаційному штабі, у вільному доступі інтерактивної мапи немає – вона для внутрішнього користування.

«Ці мапи для персонального користування для координування роботи в штабі, на загал їх показувати не можемо. Це все – з ціллю безпеки, щоб рідні зниклих безвісти не шукали їх, не наражалися на небезпеку, не вирушали в небезпечні зони, які можуть знаходитися під обстрілами чи бути заміновані», – пояснив представник Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Петро Яценко.

Якщо в інтернеті ви побачили фото чи відео, де впізнали безвісти зниклу особу, то необхідно звернутися до правоохоронців та дотримуватися алгоритму дій.

Також Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими відкрив новий безкоштовний номер для консультацій, де можна уточнити необхідну інформацію.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Червня, Неділя
15 Червня, Субота