<

В Україні розпочинається нова хвиля COVID

Цей запис опубліковано більш як рік тому
20:19 | 4.09.2022 / Новини / /
Перегляди
286
/ 1 коментар

В Україні збільшується кількість нових підтверджених випадків коронавірусної інфекції.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Ігор Кузін, – пише «Укрінформ».

«Ми спостерігаємо початок зростання захворюваності, і це початок осінньої хвилі, яка є базовою. Ми поступово реєструємо все більші відносні показники за кількістю хворих. Наприклад, за минулий тиждень це було 9,1 тис., зараз це 11,5 тис., у яких був діагностований COVID-19 та які захворіли», – сказав він.

Головний санітарний лікар України назвав те, що відбувається, «очікуваним» явищем.

«Уже третій рік поспіль у вересні відбувається підвищення рівня захворюваності на COVID-19, і спадати він почне в березні – квітні, а може, і на початку травня», – пояснив Кузін.

За його словами, ще кілька місяців тому можна було говорити про існування «проблеми виявлення коронавірусної хвороби», але до процесу діагностики долучається дедалі більше лабораторій.

«Ми фіксуємо зростання за кількістю тестувань від тижня до тижня майже на 10–15%. Якщо за минулий тиждень було 56,5 тис. тестувань, зараз це 62 тис. тестів. Переважна більшість використовує швидкі тести лише на рівні первинної ланки медичної допомоги. Але сьогодні державні лабораторії працюють на виявлення COVID-19, а також працюють і приватні. І ми бачимо, що за рівнем тестування система вже наближається до своїх звичайних темпів», – наголосив Кузін.

Він також зазначив збільшення показника госпіталізацій пацієнтів із COVID-19.

«За позаминулого тижня це 2,6 тис., зараз – близько 3,1 тис. пацієнтів протягом тижня», – повідомив Кузін.
один коментар
  1. Хай но до москалів проклятих та хвиля дійде а особливо до їхнього головнокомандування , може й війні кінець швидше настане

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Липня, Четвер