<

В Польщі українка народила четверню, а її чоловіка погрожують депортувати

Цей запис опубліковано більш як рік тому
09:50 | 22.09.2021 / Новини / , /
Перегляди
776
/ коментарі 2

20-го вересня у лікарні Вроцлава у Польщі громадянка України народила чотирьох хлопчиків.

Такі випадки трапляються один раз на 10 тисяч пологів, повідомляє  Yavp.pl. з посиланням на onet.pl.

“Пологи в жінки відбулися на 30-му тижні вагітності. На світ з’явилося четверо хлопчиків масою від 1270 до 1550 грамів. Зараз у пари вже п’ятеро синів, оскільки є ще старший – 16 років”, – йдеться в повідомленні.

Новонароджені і їхня мама почуваються добре. Вони пробудуть у лікарні кілька тижнів під наглядом неонатологів, допоки діти не наберуть вагу.

Родина, в якій народилася четвірня, переїхала до Польщі з українського міста Кропивницький шість років тому. Оселилися вони у Вроцлаві, знайшли роботу, винайняли житло і почали працювати. Пізніше Марина та Олексій уклали в Польщі офіційний шлюб. 

Зараз у молодих батьків проблеми, оскільки на фірму чоловіка прийшли з перевіркою прикордонники і виявили, що українець працював без необхідного дозволу воєводи. Через це його оштрафували на три тисячі злотих і зобов’язали виїхати з країни.

Українці подали апеляцію на рішення прикордонної служби. Їхній юрист каже, що ухвалу про депортацію винесли законно. Жінка не може залишитися сама без чоловіка зі старшим сином та новонародженою четвірнею. А чоловік повинен мати дозвіл на роботу, щоб піти працювати й бути спроможним фінансово забезпечити сім’ю. 

Наразі на історію українською родини звернула увагу уповноважена президента Вроцлава у справах мігрантів з України Ольга Хребор. Вона через фейсбук звернулася до воєводи Нижньосілезького воєводства, аби той зацікавився справою.
коментарів: 2
  1. Не здавайтесь українці! Давайте потрохи витісняти поляків з тої польщі! Всіх не депортують)

  2. Рідна ненька Україна з нетерпінням чекає вашу родину. Бажаємо якнайскорішого повернення додому. Дипломати МЗС, ви ж боретесь за кожного нашого громадянина? Чи щось не те варнякаю?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Червня, Четвер
19 Червня, Середа