<

В Польщі затримали 20-річного ковельчанина без прав за кермом вантажівки, яка перевозила ще три автівки

Цей запис опубліковано більш як рік тому
18:43 | 10.02.2021 / Новини / , /
Перегляди
25
/ Коментарі відсутні

20-річний громадянин України керував сідельним тягачем із причепом, вагою 40 тонн. Під час перевірки з’ясувалося, що він не має посвідчення водія на керування транспортним засобом цього типу. В причепі він перевозив 3 пасажирські машини, і лише одна з них була належним чином закріплена.

Про це нам повідомили співробітники воєводської інспекції автомобільного транспорту в Любліні, – передає in Poland.

7-го лютого, в околицях Хойно Нове на огляд був зупинений тягач із напівпричепом. Як виявилось, обидва транспортні засоби мали транзитні номери.

Аналіз документів показав, що український підприємець із міста Ковель придбав транспортні засоби, а крім того, у причепі були три інші легкові машини таких марок: Dacia, Audi та Volkswagen.

Водіям нагадують, що здійснювати міжнародні автомобільні перевезення транспортним засобом з транзитними реєстраційними номерами можливо, але лише в порожньому стані, тобто без вантажу. Рішення завантажити три пасажирські транспортні засоби призвело до того, що транспорт порушив польсько-українську угоду про автомобільний транспорт.

Для того, щоб продовжити свій маршрут, водій повинен був розвантажити транспортовані транспортні засоби — у порожньому стані він зможе продовжити подорож через Польщу після сплати максимальної застави від накладення штрафу, тобто 12 тисяч злотих. Водія оштрафували на два штрафи у розмірі 500 злотих за незакріплення вантажу та відсутність водійських прав.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 Травня, Неділя
18 Травня, Субота