В Одесі затримали агентку російського гру, яка скоригувала десятки «шахедів» по місту
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/fb_img_1701169248092_copy_1024x682.jpg)
СБУ затримала агентку російського генштабу збройних сил росії, яка скоригувала десятки «Шахедів» по Одесі. Зловмисниця передала агресору десятки геолокацій, де, за її переконанням, нібито базувалися підрозділи ЗСУ.
Про це повідомили у пресслужбі СБУ.
Нагадаємо, що у серпні цього року СБУ викрила та повідомила про підозру двом іншим учасникам цієї агентурної мережі.
Серед них – агент з оперативним псевдонімом «Diezel» та його дружина, яка була «зв’язковою» російського гру і зараз переховується від правосуддя у Санкт-Петербурзі.
Наразі затримано третю фігурантку. За її координатами окупанти завдавали прицільні повітряні удари, насамперед із застосуванням дронів-камікадзе типу «Шахед».
На фюзеляжах ворожих БПЛА загарбники робили надписи «від імені» прокремлівського Телеграм-каналу, який воєнна розвідка рф використовує для вербування та співпраці з агентами.
Зловмисниця через анонімний чат у популярному месенджері підтримувала комунікацію з координатором агентурної мережі – кадровим співробітником 3-го оперативного відділу 316-го розвідцентру російського гру Григорієм Івановим.
Пвсля ворожих ударів по Одесі фігурантка звітувала своєму «куратору» про наслідки «прильотів».
Крім того, вона проводила дорозвідку поблизу інфраструктурних об’єктів обласного центру, які викликали «зацікавленість» у воєнної розвідки країни-агресора.
Співробітники СБУ затримали її у власному помешканні.
За даними слідства, ворожою поплічницею виявилась місцева підприємиця, яку російське гру дистанційно завербувало у червні цього року.
У поле зору окупантів жінка потрапила через активність в їхньому телеграм-каналі.
На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили затриманій про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).
Зловмисниця перебуває під вартою. Їй загрожує довічне ув’язнення.
прив’яжіть ту тварюку до дрону і відправте “на родіну”
я б саме так і зробив
тобто її посадять та довічно за рахунок держави годуватимуть та ще й надаватимуть житло та роботу? За що такі пільги?
Чому такі гуманні закони і як їх сприймати під час війни? Бо ті хто їх приймав зокрема і про свої дупи переживали, а то ж мало що..