Унаслідок обстрілів у дев’яти областях застосували аварійні відключення, — Укренерго

У кількох областях України вимушено застосували аварійні відключення електропостачання після російських обстрілів. Енергетики закликають ощадливо користуватися потужними приладами.
Про це повідомило «Укренерго».
У компанії повідомили про пошкодження мереж системи передачі. Так, вранці аварійні відключення були застосовані в Харківській, Сумській, Донецькій, Полтавській, Запорізькій, Кіровоградській, Дніпропетровській (частково), Черкаській (частково) та Київській (частково) областях.
Енергетики закликали не вмикати кілька електроприладів одночасно, коли після тимчасового знеструмлення повертатимуть світло.
«Сьогодні з 7:00 до 22:00 є необхідність у дуже ощадливому споживанні електроенергії. Будь ласка, за можливості — не користуйтесь у цей період потужними електроприладами», — закликали в «Укренерго».
Станом на ранок 3-го лютого рівень споживання електроенергії був на 3,3% вищим, ніж попереднього робочого дня (у п’ятницю, 31 січня) через зниження температури повітря в більшості регіонів.
В «Укренерго» нагадали, що українська енергосистема продовжує відновлюватися після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають.