<

«Укрзалізниця» ввела в дію веб-сервіс для подання претензій з повернення квитків

12:11 | 10.02.2024 / Новини / /
Перегляди
24
/ Коментарі відсутні

«Укрзалізниця» інтегрувала новий онлайн-сервіс для пасажирів, який дозволяє подавати електронні заяви на повернення квитків за менше ніж годину до відправлення або у випадках, які вимагають спеціального розгляду.

Завдяки зусиллям ІТ-команди, процедура претензійного повернення квитків тепер спрощена: замість паперових заяв пасажири можуть використовувати електронний формат. Про це повідомила пресслужба «Укрзалізниці» цього тижня.

Сервіс не обмежується географією користувачів – для повернення квитків достатньо мати цифровий підпис «Дія.Підпис» та доступ до інтернету. Хоча час на розгляд заяв залишається дотриманим, процес стає значно зручнішим та доступнішим для пасажирів усюди.

Уточнюється, що можливість повернення паперових квитків, куплених у касах, через цей онлайн-сервіс буде реалізована у майбутньому, оскільки сервіс наразі перебуває на етапі доопрацювання.

Компанія повідомила, що можливість подання заявки на претензійне повернення квитків доступна тільки при наявності спеціальних позначок на квитках. Це стосується ситуацій, коли квиток не було використано через захворювання чи нещасний випадок, і квитки повертаються після години від часу відправлення; якщо пасажир використав лише частину квитка; коли квитки, оплачені кредитною карткою в касі, повертаються з оформленням акту про повернення; а також у випадку повернення невикористаних квитків, куплених в Україні, але зданих за кордоном.

Пасажири, які стикаються з непередбаченими змінами у своїй подорожі, мають повне право на претензійне повернення коштів. Це право актуальне в ситуаціях, коли їхня поїздка була анульована з причин, що лежать на боці залізничної компанії, наприклад, через технічні неполадки або організаційні помилки. Крім того, у випадку, коли пасажирів розміщують у вагоні класом нижче, ніж це було вказано у купленому квитку, вони також можуть вимагати компенсацію за різницю у вартості місць.

Окрім індивідуальних заяв, залізнична компанія надає можливість повернення коштів за квитки, придбані в рамках групових замовлень. Це стосується як повного, так і часткового повернення, що дозволяє групам пасажирів адаптуватися до змінених обставин без значних фінансових втрат. Важливо, що для здійснення претензійного повернення необхідно належним чином оформити заяву та надати всі відповідні документи, що підтверджують правомірність ваших вимог.

Щоб скористатися цією послугою, необхідно перейти на сайт https://services.uz.gov.ua, вибрати розділ «Претензійне повернення квитків» і заповнити електронний бланк заяви, дотримуючись інструкцій. Для завершення процесу заяву потрібно підписати через «Дія.Підпис», як зазначили в компанії «Укрзалізниця».

“Ми б хотіли додатково підкреслити, що для вашої зручності існує можливість придбання квитків на потяг через інтернет. Це легко та швидко можна зробити на веб-платформі “Tickets.ua”. Наш сайт пропонує широкий асортимент рейсів та гнучку систему пошуку, яка допоможе вам знайти найкращі варіанти для вашої подорожі.

Завдяки гнучкій системі пошуку на «Tickets.ua», ви можете легко налаштувати критерії пошуку згідно вашим перевагам, чи то дата виїзду, клас вагону, час поїздки, або бюджет. Це дозволяє вам знайти найкращі пропозиції та спеціальні акції, що робить подорож не тільки зручною, але й вигідною.

Крім того, наш сайт надає всю необхідну інформацію про рейси, умови повернення квитків та інші важливі аспекти подорожей залізницею. Ми прагнемо забезпечити наших клієнтів найвищим рівнем сервісу, щоб кожна ваша подорож була максимально комфортною та приємною”, – йдеться у повідомленні.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 Квітня, Четвер