<

Українців без тесту чи щеплення не пускатимуть у міжобласний транспорт

Цей запис опубліковано більш як рік тому
12:10 | 12.10.2021 / Новини / , , /
Перегляди
2365
/ коментарів 6

11-го жовтня Кабінет міністрів затвердив нові правила міжобласних пасажирських перевезень на час карантину. Тепер пасажири та водії будуть зобов’язані мати при собі сертифікат вакцинації або результати ПЛР-тестування.

Про це на засіданні заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, повідомляє Суспільне.

Нові правила для перевезення пасажирів – вимушений крок для стримування поширення коронавірусної хвороби, щоб зберегти життя та здоров’я громадян.

 Тому наявність як у водіїв, так і у пасажирів документів, які б підтверджували їх COVID-безпечність, є необхідною умовою для регулярних та нерегулярних перевезень у будь-якому виді транспорту”, — повідомив Ляшко.

З 21-го жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із “жовтим”, “помаранчевим” чи “червоним” рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів:

  • документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів “жовтого” рівня епідемічної небезпеки;
  • міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка порталу Дія (Дія);
  • негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів, зокрема автомобільного, авіаційного та залізничного транспорту міжобласного сполучення.
коментарів: 6
  1. Скоро без вакцинування не можна буде ніц робити… Репетиція майбутніх біблійних подій…

  2. Нема чого між областями шастати!
    Наша блакитноока Волинь має все для проживання, сидіть у її межах

  3. Ну так, а шо ви хотіли… всіх рабів беруть під тотальний контроль… і то тільки початок… скоро буде ше цікавіше… шоб взнати як буде далі дивіться фантастику.. там всьо давно показано яким буде світ вже дуже скоро…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Лютого, Неділя