Українці відтепер можуть сплатити штраф за адмінпорушення у «Дії»
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/418558ce9fa8fbd3fcbc5ae315dc4a90-resize_crop_1xquality_100xallow_enlarge_0xw_1200xh_630.jpg)
У застосунку «Дія» запустили нову послугу. Відтепер українці можуть сплатити штраф за адміністративне правопорушення онлайн за кілька кліків – у смартфоні.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.
Раніше потрібно було їхати до суду та стояти в чергах, щоб отримати судову постанову та реквізити для сплати штрафу й судового збору. І лише потім іти в банк.
Тепер усе в «Дії». Потрібно відкрити розділ Судові справи або Судові штрафи, вибрати штраф та сплатити його. Це все. Квитанція автоматично надійде до суду, який після зарахування коштів закриє вашу справу.