<

Україна виборола путівку на Євро-2024, перемігши Ісландію

00:37 | 27.03.2024 / Новини / /
224

26-го березня Україна у фінальному матчі плей-офф кваліфікації Євро-2024 перемогла Ісландію (2:1).

“Домашній” матч з Ісландією відбувався в польському Вроцлаві на стадіоні “Тарчинський Арена Вроцлав”, -пише ВВС. Україна.

Почався матч для українців не дуже оптимістично. Хоча Україна й володіла ініціативою, проте підопічні Сергія Реброва так і не змогли першими відкрити рахунок.

А от Гудмундссон на тридцятій хвилині матчу перед штрафною українців розібрався з кількома захисниками і відправив мʼяч у кут воріт.

На 39-й хвилині після навали атак українців Роман Яремчук забив, але гол не зарахували через положення поза грою.

Але вже на 53-й хвилині після стрімкої контратаки Віктор Циганков з-за меж штрафного майданчика ісландців поклав мʼяча у дальній кут воріт.

Михайло Мудрик за матч мав кілька шансів забити, а на 84-й хвилині йому це вдалось. Він отримав пас у центрі штрафного від Судакова та вивів Україну вперед. Цей гол виявився переможним.

Євро-2024 цього літа відбудеться з 14 червня по 14 липня у Німеччині.

Жеребкування групового етапу Євро-2024 вже відбулось і Україна гратиме у групі проти Бельгії, Словаччини та Румунії.