«Українська залізниця» орендуватиме 40 гектарів землі на Ковельщині для видобування піску
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/33223-1024x681.jpg)
Акціонерне товариство «Українська залізниця» орендуватиме майже 40 гектарів землі на Ковельщині для видобування піску. Рішення про надання гірничого відводу цьому підприємству депутати прийняли 24-го жовтня, під час сесії обласної ради.
Про це інформує Волиньpost.
“Українська залізниця” отримала гірничий відвід загальною площею 36,1 га з метою видобування пісків Радошинського родовища, ділянки № 2, розташованого на території Ковельського району Волинської області. Землю здадуть в оренду до 2035 року.
Дехто з депутатів висловився з приводу того, що підприємство “Українська залізниця” не зареєстроване на Волині, до того ж – за ним є багато кримінальних справ. Тож недоречно надавати право видобувати пісок на Волині.
Інша частина депутатів зауважила, що насправді це підприємство сплачує серйозні податки до місцевих бюджетів і забезпечує роботою майже 60 працівників, які проживають у Голобській ОТГ.
Бурштин їм треба,а не пісок)))