<

Угорські перевізники погрожують блокувати кордон з Україною

07:21 | 10.12.2023 / Новини / , /
Перегляди
95
/ Коментарі відсутні

Асоціація угорських підрядників автоперевезень MKFE з 11-го грудня почне протест слідом за польськими та словацькими далекобійниками. Їхня основна вимога – скасування «транспортного безвізу» для України.

Про MKFE повідомила на своєму сайті і зазначила, що має дозвіл на проведення такої демонстрації від поліції повіту Саболч-Сатмар-Берег, – передає Кореспондент.

Протестувальники заявляють, що  хочуть “привернути увагу Європейської комісії та уряду Угорщини до серйозних наслідків угоди між Європейським союзом, Україною та Молдовою, яка частково лібералізує автомобільні перевезення та ставить багато угорських підприємств у критичну ситуацію”.

Асоціація нагадала, що спільно з представниками Польщі, Словаччини та Чехії направили пропозиції Європейської комісії та Європарламенту стосовно обміну “транспортного безвізу”.

“Ми надіємося, що замість нинішньої жорсткої відмови переговори просунуться вперед і перегляд угоди між ЄС та Україною буде сприятливішим для угорських перевізників”, – заявила MKFE.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Березня, П’ятниця
29 Лютого, Четвер