У Зимнівській громаді в домашнього кота виявили сказ
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/2785262-v-odnomu-z-sil-chortkivschini-vveli-karantin-skazheniy-domashniy-kit-pokusav-zhinku.jpeg)
У селі Острівок Зимніської громади виявили захворювання на сказ у домашнього кота.
Про це повідомляють на фейсбук-сторінці райдержадміністрації Володимира.
Як стало відомо від представників ветеринарної служби, господарі одного із обійсть 10-го лютого помітили рани та пухлини на шиї власного кота. При спробах піймати тварина проявляла агресію, а за кілька годин померла. Лабораторна експертиза підтвердила зараження сказом.
Протиепізоотична комісія визначила план заходів, відповідно до якого проведуть профілактичну роботу щодо подальшого поширення хвороби.
Представники ветслужби здійснять вакцинацію домашніх тварин у господарстві, де був виявлений сказ, а також проведуть подвірні обходи на території села із метою щеплень тварин. Карантин на території села оголошено на 60 днів.
“Громадянам слід бути уважними – у випадку появи на подвір’ях лисиць, чи в разі нетипової поведінки домашніх улюбленців повідомляти ветеринарну службу”, – йдеться у дописі