У волинській теробороні служить боєць з оригінальним позивним «Слоїк»
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/fb_img_1663348165401_copy_1024x768.jpg)
Боєць 100-ї Окремої бригади тероборони Волині може претендувати на звання носія одного із найколоритніших псевдо серед волинських тероборонівців – «Слоїк».
Про це розповідають у пресслужбі бригади.
Пан Василь поринув у вир боротьби за Україну ще з часів Революції Гідності. Після початку збройної агресії рф чоловік активно долучився до волонтерського руху.
Якось у 2015-му із побратимами довелося доправляти бійцям на Луганщину чергову партію допомоги. Серед провізії було й кілька трилітрових ємностей з березовим соком. Уже в зоні проведення АТО на одному із блокпостів у волинян поцікавилися – мовляв, з чим ті банки?
«А я не стримався, та й кажу: які ще «банки» – то слоїки! З березовим соком!», – розповідає пан Василь, – «Відтоді й «приклеївся» до мене позивний «Слоїк»…».
Вдома на Василя з перемогою чекають батьки, дружина, син і донька.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/fb_img_1663348167871.jpg)
От слоїк! :)