У теробороні Волині служить «Дідусь»: розповіли історію військовослужбовця
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/326776450_720726983008536_5293988161171732636_n.jpg)
Молодший сержант Володимир Дмитрович на псевдо «Дідусь» служить у 100-й бригаді тероборони на посаді командира 82-мм міномета.
Про це повідомляють на сторінці бригади.
Свій позивний пан Володимир одержав від побратимів не просто так. Він справді є дідусем відразу чотирьох онуків – двох хлопчаків і двох дівчаток віком від трьох з половиною до восьми років.
“Володимир Дмитрович мріє повернутися до виконання обов’язків дідуся – але тільки після Перемоги. А в тому, що ми дамо лупня ворогам й виженемо зайд з рідної землі “Дідусь” аніскілечки не сумнівається”, – йдеться у дописі.