<

У теробороні Волині служить боєць з позивним «Хоттабич»

Цей запис опубліковано більш як рік тому
15:05 | 2.02.2023 / Новини / , /
Перегляди
372
/ Коментарі відсутні

Українсько-білоруський кордон пильнує боєць бригади тероборони Віталій з позивним «Хоттабич».

Історію захисника бригади розповідає Армія України.

Позивний «Хоттабич» тероборонівець одержав завдяки розкішній бороді, яку відростив ще за юнацьких літ. Чоловік свого часу закінчив Львівську академію мистецтв і жодного стосунку до військової служби до 24 лютого 2022 року не мав. Проте вже в перший день широкомасштабного вторгнення Віталій прийшов до військкомату і став на захист України.

“Це все було так спонтанно й можна сказати, що у повітрі літала якась енергія, бо тоді, навіть не задумуючись, йшли захищати свою країну”, – згадує перший день російського вторгнення Віталій.

Віталій – спеціаліст з художньої кераміки, працював у будівельному маркеті. Нині ж у складі тероборони знаходиться на кордоні з республікою білорусь.

“Першочерговими завданнями є спостереження та охорона кордону. Наша ділянка захищена, інженерні бригади тут встановили загородження, які ускладнюють пересування і допомагають легко виявляти противника”, – розповідає Віталій.

Військовий говорить, що свої позиції вони маскують максимально наближено до природного середовища, щоб їх було менш помітно з оптичних приладів та безпілотників.

За словами Віталія, його дружина тим часом активно волонтерить. Ще на початку вторгнення жінці вдалося забезпечити формою увесь підрозділ свого чоловіка. Зараз вона займається виготовленням окопних свічок.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Квітня, Вівторок