<

У школах України хочуть запровадити курси з основ тактичної медицини та підготовки

Цей запис опубліковано більш як рік тому
01:42 | 17.02.2023 / Новини / , /
Перегляди
53
/ Коментарі відсутні

У  школах України можуть з’явитися курси з основ тактичної медицини та підготовки, а також посада «офіцера з безпеки».

Про це повідомив Голова комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, – пише Українська правда.Життя.
З його слів, над цим працює Інститут модернізації змісту освіти, який відповідає за суть та наповнення цих дисциплін.

“Нам потрібно визначитися з концепцією, хто викладатиме ці дисципліни. Бо дуже не хочеться, щоб ми поверталися до тієї практики, яка була, коли, за всієї поваги, відставний пенсіонер розповідатиме, що зараз відбувається”, – зазначив Сергій Бабак.

На його думку, викладати ці дисципліни зокрема можуть ветерани після війни або бійці територіальної оборони.

Як зазначив парламентар, на курсах проводитимуть основи тактичної медицини і підготовки, як для хлопців, так і для дівчат. Сергій Бабак розповів, що хлопці мають розбиратися в медицині, а дівчата повинні вміти поводитися зі зброєю. Тому важливо, щоб програма була однаковою для усіх дітей.

Він вважає, що такі предмети потрібно викладати не лише в 10-11-му класах, а й раніше: з 8-9-го, бо частина дітей після закінчення середньої школи йтиме на професійну освіту.

Бабак наголосив, що у питанні структури безпеки у школах «важливо не перегнути».

“Я знаю, що зараз напрацьовується концепція безпеки в школах, яка була започаткована ще покійним міністром внутрішніх справ Денисом Монастирським. Була максимально робоча ідея – додати в школи штатну одиницю офіцера з безпеки, який буде співробітником МВС”, – зазначив голова комітету.

З його слів, ця посада потрібна, щоб стежити за безпекою в школі на рівні з відеоспостереженням, тривожними кнопками. Завдання офіцера – не так прямо втручатися в усі конфлікти, як передавати за потреби інформацію в органи внутрішніх справ для швидкого реагування.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 Липня, Субота
12 Липня, П’ятниця