У селі Чесний Хрест Зимнівської громади церква перейшла до ПЦУ
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/323096274_3248414648743495_7801640519504428406_n-1024x882.jpg)
Парафія села Чесний Хрест, що входить до Зимнівської громади Володимирського району, перейшла до ПЦУ.
29-го грудня священник Юрій Зінчук зустрівся з парафіянами Свято-Хресто-Воздвиженського храму села Чесний Хрест, які під час зборів прийняли рішення про перехід з московського патріархату у Православну Церкву України. Про це повідомили на офіційній сторінці Володимир-Волинської єпархії ПЦУ у Фейсбук.
“Під час зустрічі було написано прохання на ім’я Преосвященного єпископа Матфея, щоб прийняти їх у клір Володимир-Волинської єпархії Православної Церкви України. Архієрей задовільнив їх прохання”, – йдеться у повідомленні.