<

У прем’єра Словаччини Фіцо стріляли: він у лікарні

17:00 | 15.05.2024 / Новини / /
Перегляди
192
/ Коментарі відсутні

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини у будівлі, де відбулося засідання уряду.

Про це повідомили місцеві ЗМІ, пише Громадське.

Інцидент стався у місті Гандлова. Як зазначає журналіст видання Denník N, постріли пролунали перед Будинком культури, де відбувалося засідання уряду, коли прем’єр вийшов до людей.

Сам репортер не бачив інциденту, але був поблизу і почув кілька пострілів. Потім він побачив, як охоронці підняли прем’єр-міністра з землі, повантажили в машину і повезли.

За словами свідків, які були на місці події, Фіцо підійшов до людей, які його вітали, після чого пролунало кілька пострілів. Потім Фіцо впав на землю.

Ймовірного нападника вгамували та затримали поліцейські.

За інформацією Aktualíty, прем’єра Фіцо в Гандловій чекало лише кілька людей, ніхто з них не вигукував антиурядових гасел. Лише один чоловік тримав плакат проти влади. Стрілянина сталася, коли Фіцо підійшов потиснути руку людям, що зібралися.

15-го травня члени уряду Словаччини вирушили на нараду в Гандлову, де мали обговорити соціально-економічну ситуацію в районах Прєвідза та Партизанське та запропонувати можливості для її покращення. Віцеспікер парламенту Любош Блага заявив, що засідання призупинено на невизначений термін.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

29 Травня, Середа