<

У Польщі вбили українця, який працював на місцевій фермі

10:46 | 17.05.2024 / Новини / , /
Перегляди
727
/ Коментарі відсутні

На агропідприємстві у населеному пункті Рокіціни на півночі Польщі жорстоко вбили 48-річного громадянина України та намагалися спалити його тіло у господарській будівлі.

Як повідомив Патрик Вегнер – прокурор районної прокуратури у Лемборку Поморського воєводства РП, у цій справі арештовано трьох громадян Польщі, зокрема одну жінку, пише Укрінформ.

«Заарештовано троє осіб. Один з підозрюваних у злочині був працедавцем, який надавав роботу і житло загиблому українцю, а інший – співробітником», – повідомив прокурор.

Вегнер зазначив, що прокуратура у співпраці з українськими консульством у Гданську і Прикордонною службою РП ще встановлюватиме повну інформацію про загиблого: коли він приїхав до Польщі і де до цього перебував. Попередньо слідство вже встановило, що чоловік жив сам, у Польщі в нього ще є сестра, а мати проживає в Україні.

За словами прокурора, загиблий був єдиним українцем, який працював на цьому невеликому агропідприємстві, де розводять велику рогату худобу.

Він зазначив, що прокуратура намагається встановити мотив цього злочину, звертаючи увагу, що вбивство, скоріше за все не було скоєно на національному підґрунті. На його думку, на агресивні дії затриманих вплинуло розпивання спиртних напоїв, оскільки злочин було вчинено у стані сильного алкогольного сп’яніння.

Прокурор повідомив, що вбивство українця його працедавець скоїв з особливою жорстокістю. Слідство також встановило, що чоловік був схильний до насильства і бив своїх працівників.

Двом підозрюваним, які безпосередньо причетні до вбивства, загрожує довічне ув’язнення, а третій підозрюваній загрожує до п’яти років ув’язнення за ненадання допомоги і приховування слідів злочину.

Як повідомили раніше польські ЗМІ, тіло українця виявили рятувальники у ніч проти 12-го травня після пожежі в одному з господарських приміщень на агропідприємстві у населеному пункті Рокіціни Поморського воєводства РП. Слідчі працювали на місці пожежі 16 годин, підозрюючи, що в цьому місці було скоєно злочин. Згодом обвинувачення у скоєнні вбивства було висунуто трьом громадянам Польщі. Один з чоловіків визнав свою провину, інший – ні. Суд на прохання прокуратури дозволив на тимчасовий арешт підозрюваних у вбивстві на три місяці.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

23 Червня, Неділя