<

У Польщі в морі втопився 53-річний українець

20:46 | 18.09.2023 / Новини / , /
Перегляди
1078
/ Коментарі відсутні

Трагічний випадок, в якому загинув громдянин України, стався в місті Устка Слупського повіту Поморського воєводства 14-го вересня.

Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на gp24.pl, у четвер близько 16:20 до морської пошуково-рятувальної служби в Устці надійшло повідомлення про те, що з одним з відпочиваючих на місцевому пляжі, який не був під наглядом рятувальника, могло статися лихо.

53-річний громадянин України прямо навпроти бази WORP (Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe) зайшов у море покупатися, однак того дня були високі хвилі та сильні підводні течії. Коли друзі з берега перестали бачити чоловіка, то запідозрили неладне й одразу зателефонували до відповідних служб.

На пошуки зниклого негайно вирушили рятувальники берегової морської рятувальної станції та поліція. Українця шкали у воді з човна, а на береговій лінїї – з автомобіля. Активні пошуки того дня не завершилися успіхом і о 19:50 були припинені. Поліція продовжувала пошуки й уночі, прочісуючи місцевість квадроциклами.

Наступного ранку, 15-го вересня, на вимогу поліції пошукові роботи за участі рятувальників відновилися. Вже за 3 хвилини після їхнього початку рятувальники помітили на камінні біля хвилеріза оголене тіло чоловіка. Він вже був мертвий. На думку рятувальників, його затягнуло під воду сильною підводною течією і він вже не
зміг вибратися на поверхню.

Тіло загиблого забрали для розтину. За словами рятувальника волонтерської рятувальної служби Слупська Єнджея Валашека, цього сезону це перша жертва хвиль в Устці. Чоловік не повинен був входити до води при високих хвилях, у місці з підводними течіями та без нагляду рятувальника. У місці, де загинув українець, так звана “чорна точка” (“czarny punkt”) – тут існує абсолютна заборона будь-якого купання через випадки загибелі людей. До речі, 15-го вересня був останній день роботи рятувальників на пляжі в Устці.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 Лютого, Середа