<

У Павлівській громаді відкрили меморіальну дошку на честь загиблого Героя

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:39 | 21.06.2023 / Новини / , /
Перегляди
301
/ Коментарі відсутні

19-го червня в річницю загибелі воїна-захисника Володимира Коляно в селі Радовичі, відкрили меморіальну дошку, яку встановили на фасаді Радовичівської школи – філії Павлівського ліцею Павлівської сільської ради, де навчався патріот України.

Вшанувати пам’ять захисника прийшли його  рідні, друзі, вчителі, учні школи, односельчани, повідомляють на фейсбук-сторінці громади.

Скорботні заходи розпочалися в місцевій Свято-Успенській  церкві, де відслужили заупокійну літію за загиблим захисником Володимиром. Після чого присутні попрямували до школи, де і відбулась церемонія відкриття меморіальної дошки. Освячення провели – настоятель місцевого храму отець Микола Мороз та настоятель Свято-Михайлівської церкви села Павлівка отець Микола Мацюк.

Почесне право відкрити меморіальну дошку було надано родині загиблого захисника.

Варто зауважити, що це вже друга меморіальна дошка, розміщена на фасаді цього навчального закладу. Такий же меморіальний знак відкрили на честь загиблого захисника Станіслава Потапчука, який загинув 26-го серпня 2014 року у селі Хрящувате Краснодонського району Донецької області, також був випускником цієї школи.

На завершення заходу присутні поклали квіти до меморіальних дошок, які стали безсмертним символом пам’яті Героїв.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Червня, Вівторок