У Нововолинську відбувся захід для дітей з інвалідністю
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/767655b9-1d59-4072-a6f6-8a6ced4a95bd.jpeg)
7-го та 8-го грудня в центрі дитячої та юнацькоі творчості у Нововолинську проходили заходи з нагоди дня святого Миколая для дітей з інвалідністю.
Вихованці закладу зіграли для дітей урочистий концерт: співали, грали на музичний інструментах та танцювали. З вітальним словом виступив міський голова Борис Карпус.
Організаторам заходу вдалось подарувати справжню зимову атмосферу відвідувачам. Дітей забавляли казкові персонажі, Святий Миколай пригостив діток солодощами.