У Литовезькій громаді застрягла швидка допомога з вагітною жінкою
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/picsart_23-01-14_10-54-34-181.jpg)
14-го січня в селі Біличі Литовезької громади внаслідок несприятливих погодніх умов застрягла екстренна медична допомога з вагітною жінкою, яку необхідно було доставити до лікувального закладу.
Про це повідомляє ДСНС Волині.
Рятувальники 18-ї державної пожежно-рятувальної частини Іванич за допомогою буксирувального тросу витягнули автомобіль екстренної медичної допомоги на дорогу з твердим покриттям.