У Литовезькій громаді попрощалися з полеглим воїном Володимиром Дмитруком
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/325647744_1381149306022355_5085407552621561186_n.jpg)
22-го січня у Литовезькій громаді попрощалися з полеглим Героєм Володимиром Дмитруком.
Про це повідомили на сторінці громади.
“Слава Герою! Співчуття рідним з приводу загибелі захисника України Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом торкнувся нашої громади. Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.
Нехай душа загиблого Володимира знайде вічний спокій… Герої не вмирають, вони залишаються у наших серця! Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!” – йдеться в повідомленні.
Інтернет-видання “БУГ” висловлює щирі співчуття родині та близьким Героя!