У Луцьку рятувальники прийшли на допомогу молодику, який заблукав у заростях на березі ріки
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/443929127_876048957900612_1627807465312164986_n.jpg)
19-го травня близько опівночі на лінію 112 надійшло повідомлення про те, що у заростях на березі річки Стир у Луцьку заблукав 20-річний хлопець.
Допоки вистачало заряду мобільного, він намагався підсвічувати дорогу, але згодом опинився у темряві в заростях, над обривистим берегом ріки. Його знайома перебувала на протилежному березі й просила допомоги. Про це повідомили ДСНС Волині.
О 00:41 на місце події спрямували рятувальників групи рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення. На човні вони дісталися до місця, де перебував молодик, і переправили його на протилежний берег.