У Любешівському районі в частині садочку облаштували аптеку
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2019/01/P1000799-copy-1024x742.jpg)
У селі Бірки, Любешівського району частину приміщення дошкільного навчального закладу незаконно здавали в оренду під аптеччний пункт.
Господарський суд Волинської області задовольнив у повному обсязі позовні вимоги Маневицької місцевої прокуратури та визнав незаконним укладений відділом освіти Любешівської райдержадміністрації з Державною центральною районною аптекою №33 договір, яким частину приміщення Бірківського дошкільного навчального закладу передано в оренду під аптечний пункт, –
повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.
У ході здійснення представницьких повноважень прокурори з’ясували, що відділ освіти райдержадміністрації, передаючи цю частину приміщення ДНЗ площею 47 м² в оренду, та управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради, укладаючи додаткову угоду до договору оренди, грубо порушили імперативні вимоги законодавства про освіту, відповідно до яких майно та об’єкти навчальних закладів можуть використовуватись винятково в освітніх цілях.
Відтак, звернувшись до суду із позовною заявою в інтересах держави в особі Любешівської селищної ради, прокурори домоглися повернення частини приміщення навчальному закладу.