<

У Києві демонтували незаконний «храм-МАФ» УПЦ МП

12:16 | 17.05.2024 / Новини / /
Перегляди
169
/ коментарі 3

У ніч проти 17-го травня у Києві демонтували самочинний «храм-МАФ», який всупереч законодавству звела УПЦ МП на території Національного музею історії України в буферній зоні об’єкта всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Про це повідомило керівництво музею в Медіацентрі Україна.

Музей планує використовувати звільнену територію для проведення просвітницьких заходів і дитячих програм, присвячених як давньому минулому, так і сучасній історії України. Також у майбутньому планують археологічні дослідження ділянок, які досі не були вивчені або не стали експозиційними обʼєктами.

«Сьогодні ми розв’язуємо проблему, до якої призвели варварські кроки московського патріархату та відверта проросійська позиція влади часів Януковича. Українська спадщина має належати виключно українцям», — розповіла директорка Скарбниці Національного музею історії України Наталія Панченко.

У музеї наголосили, що зведення «храму-МАФу» відбулося з порушенням законодавства, без археологічного обстеження та дозволу Інституту археології НАНУ, а також без дозволів Міністерства культури та інформаційної політики. Крім того, в експлуатацію будівля у встановленому порядку так і не була введена.

За документами, це були три кіоски по 20 квадратних метрів, звідки зʼявилася назва «храм-МАФ».

Нагадаємо, суд зобов’язав знести храм Московського патріархату в Києві.
коментарів: 3
 1. Господи помилуй! Як же ви українці хочете виграти війну коли самі своїми руками знищуєте церкви????Чим же ви кращі комуністів???Ви вже програли тільки цього ще не розумієте!

  • Усе так і є. На жаль.
   У храмі були мощі святих.
   Їх вивезли разом зі “сміттям”.
   Накликали помсту на своїх рідних.

  • між Храмом і вертепом розбійників дуже велика різниця, кацапе!
   впевнений шо Бог задоволений шо Українська земля стала чистішою.

   апологет, ти маніяк, кацапе? “мощі святих”, мля..! їдь на Донбас, там земля всіяна мощами твоїх “святих”, назбирай скільки тобі треба

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 Червня, Середа