У кнізівській бригаді «служить» єнот на прізвисько Байрактар
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/336731700_6179151925484525_2742416657510467452_n.jpg)
У 14-й окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого «служить» єнот на прізвисько Байрактар. «Боєць» став талісманом одного з підрозділів Князівської бригади і готується отримати звання солдат.
Про це розповідають на фейсбук-сторінці бригади.
Баріку всього півроку, і в підрозділі він недавно. Попри це, вже “завоював” авторитет в військовому колективі, кидаючи вночі (єнот таки нічна тварина) речі в побратимів-людей, тягаючи кицьку за хвіст, крадучи і ховаючи все, що погано лежить, і бовтаючись ночами у воді, якщо така знайдеться.
Хлопці жартують: подумували давати йому шкарпетки, щоб прав, чого ж дарма воду розхлюпувати…
“Своїх Барік визначає за запахом і за голосами, – кажуть його побратими. А своє приязне ставлення виказує порпанням у речах того, кого визнав за свого”.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/337162385_806364367816378_5035948138665086832_n.jpg)
Водночас, до рук Байрактар поки не йде, а за лідера собі обрав Назара, в рюкзаку якого в першу чергу “навів лад”, і біля якого воліє проводити найбільше часу.
Двічі Барік намагався здійснити СЗЧ, але був вчасно затриманий вартовими і повернутий на позиції.
З їжі полюбляє молочку, а особливо йогурти, і солоденьке. Втім, не жадібний, і якщо в доброму настрої, то може поділитися харчами з кицькою.
“До вибухів і пострілів Барік уже звик, і особливого занепокоєння не виявляє”, – констатують побратими