<

У Британії проведуть дострокові парламентські вибори. На посаду прем’єра – два кандидати

13:09 | 24.05.2024 / Новини / , /
Перегляди
1545
/ Коментарі відсутні

Премʼєр-міністр Великої Британії Ріші Сунак заявив, що король Чарльз III дозволив йому розпустити парламент та провести дострокові парламентські вибори 4-го липня.

Під час промови на Даунінґ-стріт Сунак зазначив, що за останні пʼять років його країна пережила найскладніші часи після Другої світової війни, але змогла подолати ці виклики. Він наголосив, що тепер британський уряд має новий план і готовий діяти сміливо. Про це пише Guardian, передає Громадське.

Сунак заявив, що вже 5-го липня буде відомо, хто стане новим премʼєр-міністром Великої Британії – він або Кір Стармер, лідер Лейбористської партії та парламентської опозиції Великої Британії.

У своїй промові Сунак також заявив, що «пишається» досягненнями уряду під час свого премʼєрства, яке було зосереджене на відновленні економічної стабільності. Водночас він сказав, що виборці не можуть бути впевнені в тому, що отримають, якщо оберуть Стармера, адже він «не виконує обіцянок».

Ріші Сунак очолює британський уряд із 25-го жовтня 2022 року. Він є лідером Консервативної партії. До приходу на свою посаду він очолював Міністерство фінансів країни, а ще до цього – у 2020-2022 роках – був канцлером скарбниці.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Липня, Субота