<

В басейні луцького фітнес-клубу «ЛаймФіт» ледь не втопилася трирічна дитина

Цей запис опубліковано більш як рік тому
13:47 | 31.08.2022 / Новини / , , /
Перегляди
279
/ 1 коментар

Близько двох тижнів тому у Луцьку у фітнес-клубі «ЛаймФіт» дитина мало не втонула у басейні. 

Дитина понад п’ять хвилин перебувала під водою без свідомості, йдеться у сюжеті «Аверс». 

Відомо, що попередньо в маленьких дітей було заняття з інструктором із плавання. Однак після завершення заняття однієї дитини недорахувалися, а коли прибігли до басейну, то дитина перебували під водою близько п’яти хвилин.

У самому фітнес-клубі ситуацію не прокоментували. Проте в обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф підтвердили, що «швидка» виїжджала туди на виклик. Бригада реанімувала трирічну дитину, яку дістали з басейну.

Як розповів директор центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Шмаль, працівники швидкої провели дитині реанімаційні заходи і врятували їй життя.

Дитину госпіталізували в реанімаційне відділення дитячої обласної лікарні у важкому стані. Тиждень тому дитині стало краще і її перевели з реанімації у відділення. Медичний директор з хірургічної роботи Ігор Дородних повідомив, що дитину вже готують до виписки.

Про інцидент медики поінформували правоохоронні органи. Факт уже внесли до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 137 Кримінального кодексу (невиконання або неналежне виконання професійних чи службових обов’язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітніх).
один коментар
  1. Дай Бог здоров’я дитинчаткові і душевного спокою інструкторам та батькам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

28 Лютого, Середа