<

Три мільйони євро запланували витратити на капремонт автошляху до Устилугу

Цей запис опубліковано більш як рік тому
15:35 | 24.10.2016 / Новини /
Перегляди
1
/ Коментарі відсутні

На які автошляхи панують в першу чергу витрачати кошти державного дорожнього фонду у 2017 році, – розповіли в облдержадміністрації під час оперативної наради в голови ОДА 24 жовтня.

Як повідомив голова ОДА Володимир Гунчик, у проекті державного бюджету 2017 року, що поданий у Верховну Раду, передбачений обсяг державного дорожнього фонду у розмірі приблизно 40 мільярдів гривень (включно з кредитними коштами). З них 35% планують виділити на місцеві дороги, – пише ІА Волинські новини.

Відповідно до пропозицій, які внесла облдержадміністрація, передбачений ремонт автодороги Луцьк-Володимир-Волинський-Устилуг у такому ж обсязі, як був зроблений ремонт дороги Луцьк-Львів. Якщо вдасться довести доцільність цього Укравтодору та Мінінфраструктури, в області з’явиться ще один капітально відремонтований відрізок дороги. В рамках транскордонного співробітництва частину коштів виділятимуть на ремонт у рамках польсько-українського проекту. Йдеться про три мільйони євро на відрізок державний кордон-Устилуг-Володимир-Волинський.

Наступним напрямком роботи повинно бути завершення реконструкції дороги Ковель-Ягодин на відрізку, де з двох смуг руху дорога переходить в одну. Ділянка незавершена вже впродовж п’яти років, тож якщо роботи не завершити, вона прийде у непридатність. Планують також ремонт частини автодороги Луцьк-Рівне поблизу села Дерно, де дорожнє покриття найбільш пошкоджене та капітальний ремонт дороги Луцьк-Ковель на ділянці Луцьк-Кременець.

Загалом на ремонт доріг Волинь потребуватиме до мільярда гривень коштів державного бюджету. Ще 100 мільйонів планують залучити з місцевих бюджетів у рамках співфінансування.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

28 Лютого, Середа
27 Лютого, Вівторок