<

Судитимуть 14 закарпатських митників, які сприяли незаконному імпорту продуктів компанії медведчука

Цей запис опубліковано більш як рік тому
16:43 | 28.07.2022 / Новини / , , /
Перегляди
220
/ Коментарі відсутні

До суду притягнуть 14 працівників Закарпатської митниці за сприяння незаконному імпорту нафтопродуктів компанії, близькій до колишнього народного депутата віктора медведчука, через дії яких державний бюджет втратив понад 35,5 млн грн.

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

«Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо 14 працівників митного поста «Мукачево» Закарпатської митниці, через дії яких державний бюджет втратив понад 35,5 млн гривень. Обвинувальні акти скеровано до суду», – ідеться у повідомленні.

Встановлено, що протягом 2017-2018 років компанія зі сфери впливу медведчука імпортувала залізничним та автомобільним транспортом зі Словаччини нафтопродукти угорського походження – легкі та середні дистиляти. Проте у документах зазначалось, що у цистернах знаходиться газовий конденсат, що не є підакцизним товаром.

Під час митного оформлення службові особи митниці «не помічали» підміни та розмитнювали легкі, середні дистиляти як газовий конденсат. Це дозволило організаторам ухилитися від сплати акцизного податку та ПДВ на мільйони гривень.

Працівники митниці обвинувачуються у неналежному виконанні службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Червня, Четвер
19 Червня, Середа